Füsun Tuna Göler

fusuntunagoler1967 Offenbach/Almanya doğumludur, 1989 da Nurettin Göler ile evlenmiştir. Çağatay, Baturay ve Dolunay’ın anneleridir. Almanca öğretmenidir, dilbilim dalında yüksek lisans yapmıştır. 2009 yılında İç mimarlık eğitimini, 2010’da dış ticaret uzmanlığı eğitimini tamamlamıştır.

2004 yılında İhsaniye’de açılışını gerçekleştirdiği Dolunay Sanat Atölyesi, her geçen sezon gelişmiş, kursları, sergileri, kurumsal eğitim seminerleri ile sadece Bursa’da değil, Türkiye’de bilinen bir sanat atölyesi olmuştur.

Bademli’de müstakil bir binaya taşınan Dolunay Sanat Atölyesi’nde çeşitli branşlarda el sanatları eğitimleri devam etmektedir. Dolunay Sanat bünyesinde açılan ‘Dolunay Sanat Galerisi’ ile sanatçıların eserlerini sergileyebileceği butik bir ortam oluşmuştur. Atölyede eğitimlerin yanı sıra, seramik ve porselen üretimi ile ‘DOLUNAY PORSELEN’ doğmuştur.

Füsun Tuna Göler kurucusu olduğu Dolunay Sanat’da, yaratıcı gücü çok kuvvetli, renkli kişilikleri ve sevgiyi esas alan, iş ortakları Fatma Küçüker ve Sercan Baykuş ile sanat dünyasında ki yoluna devam etmektedir.